Hacking

Malware - Detecting

Upload Malware

Doporučujeme


Naše Bannery
Toplist
Copyrights
Autorom návodov a recenzií, (pokiaľ nie je uvedené inak alebo nie je uverejnený zdroj) je Diallix, |Diallix, (R)|.
Obsah webu Diallix´s Web spadá pod vyhradené autorské práva autora "Diallix", ďalej len prevádzkovateľ, ktorý ich vykonáva.
Kopírovanie, uverejňovanie, upravovanie a iné šírenie obsahu aj v inom jazyku ako v slovenskom bez ďaľšieho súhlasu prevádzkovateľa, tak ako aj kopírovanie grafického materiálu použitého na tomto webe, obzvlášť kopírovanie, upravovanie a iné editovanie grafiky použitej ako logo pre tento web, je zakázané!

Taktiež je výslovne zakázané privlastňovanie si a propagovanie pod vlastným menom, vrátanie komerčného šírenia a propagovania, projekty uverejnené v sekcii Projekty. Projekty sú uverejnené bez komerčnej politiky ako free-ware a sú duševným vlastníctvom prevádzkovateľa.

Články, návody, recenzie (ďalej len články) ich autora, prípadne iných autorov, nadobúdajú odbornosť (zložitosť), ktorou autor vydaného článku disponuje. Z tohto dôvodu nemusia byť vydané články určené pre nezdatných užívateľov. Autori článkov, tak ako aj prevádzkovateľ webu, v tomto prípade nenesú žiadnu zodpovednosť za prípadné škody, ktoré by mohli vzniknúť pri ich nesprávnom realizovaní alebo neodbornej manipulácii!  


Príspevky v diskusii

Príspevky uverejnené v diskusii návštevnej knihy sú príspevkami samotných návštevníkov webu a prevádzkovateľ webu v žiadnom prípade nenesie za ne zodpovednosť. Vzhľadom k tejto skutočnosti sa môže stať, že niektoré z nich môžu byť v rozpore so slušnými mravmi, či zákonom. V takomto prípade si prevádzkovateľ vyhradzuje právo neslušné príspevky, príspevky porušujúce zákon, príspevky napadajúce alebo linčujúce iných užívateľov, príspevky propagujúce rasovú alebo inak motivovanú nenávisť, príspevky propagujúce reklamu alebo porušujúce autorské práva bez udania dôvodu zmazať. Taktiež si prevádzkovateľ vyhradzuje právo v prípade nutnosti užívateľovi takýchto príspevkov zablokovať prístup do diskusie.


Všetky ostatné autorské práva, ktoré nie sú presne zadefinované alebo stanovené, sú vyhradené.
Copyright © Diallix, 2010-2019
 
Joomla ACL by AceACL